EVS W FINLANDII

Last minute call! 9 miesięcy w Vanhamäki Activity Centre

Centrum aktywności Vanhamäki w Suonenjoki poszukuje wolontariusza, który lubi angażować się zarówno w działania społeczne jak i zajęcia praktyczne. Zakres działania Centrum jest bardzo szeroki, zaczynając od szerokiej gamy eventów, prowadzą farmę organiczną, stadninę koni oraz własny ekologiczny sklep. Projekt jest dedykowany osobom lubiącym kontakt z naturą i zainteresowanym ekorolnictwem. Centrum położone jest nad jeziorem w otoczeniu lasów.

Tutaj znajdziecie więcej szczegółów

Projekt jest realizowany w ramach Młodzież Akcja 1 programu Erasmus+. Zgodnie z założeniami programu wolontariusz ma zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, kieszonkowe, ubezpieczenie. Koszty podróży są całkowicie lub w dużej mierze dofinansowane.

Alternatywa na wakacje

Workcamp

Workcamp to unikalna forma wolontariatu. Jest to międzynarodowy obóz dla młodzieży, który łączy ludzi z różnych krajów i środowisk poprzez pracę na rzecz społeczności lokalnych na całym świecie. Zależnie od projektu wolontariusze wykonują prace ekologiczne, renowacyjne, socjalne, związane z kulturą i wiele innych.