Zostań liderem workcampu!

Rekrutacja liderów workcampów - sprawdź się w roli opiekuna i animatora grupy międzynarodowej!

W wakacje organizujemy 14 projektów w Polsce na których będziemy gościli międzynarodowe grupy wolontariuszy. Na każdym z nich potrzebny jest 1 lub 2 liderów - wolontariuszy z Polski, którzy są częścią grupy (mieszkają i pracują przez cały czas workcampu razem z grupą) i są odpowiedzialni za komunikację grupy z lokalną społecznością, animację grupy, kontakt ze Stowarzyszeniem Promocji Wolontariatu.

LISTĘ oraz dokładne OPISY PROJEKTÓW znajdziecie tutaj: https://goo.gl/Du92qh  

ZADANIA LIDERA:

- pośredniczenie między gospodarzem obozu i grupą wolontariuszy,

- koordynacja działań wolontariuszy,

- pomoc w organizowaniu czasu wolnego grupy,

- integracja grupy,

- praca wspólnie z innymi wolontariuszami

KTO MOŻE APLIKOWAĆ:

Szukamy osób w wieku 18 – 30 lat swobodnie porozumiewających się w języku angielskim, które były już na workcampie lub uczestniczyły w innym grupowym projekcie międzynarodowym, np. wymianie młodzieżowej, szkoleniu.

CO OFERUJEMY:

Liderom oferujemy całodniowe szkolenie w Warszawie (10 lub 11 czerwca), umowę o wolontariacie, zwrot kosztów podróży na workcamp na terenie Polski, zakwaterowanie i wyżywienie podczas workcampu, zaświadczenie o udziale w projekcie oraz 100% zniżki na workcamp za granicą w 2017 lub 2018 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://goo.gl/forms/GBfXlFyeazbTprZP2 

Jeżeli macie pytania piszcie na outgoing@workcamps.pl dzwońcie 726 666 602 lub odwiedźcie nas w biurze na Chmielnej 73B/15 w Warszawie.

Alternatywa na wakacje

Workcamp

Workcamp to unikalna forma wolontariatu. Jest to międzynarodowy obóz dla młodzieży, który łączy ludzi z różnych krajów i środowisk poprzez pracę na rzecz społeczności lokalnych na całym świecie. Zależnie od projektu wolontariusze wykonują prace ekologiczne, renowacyjne, socjalne, związane z kulturą i wiele innych.